English Skip Navigation Links
Download
İletişim
Haberler
Skip Navigation Links
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
BAYİ LİSTESİ
 HAKKIMIZDA
 ŞİRKET PROFİLİ
 KALİTE POLİTİKASI
 KALİTE BELGELERİ
 KARİYER
 ONLINE FORM

 
 ŞİRKET PROFİLİ
 

1965 yılında Tokat’ın Turhal ilçesinde kurulan Çenesizler Toprak San. Tic. A.Ş Türkiye toprak sanayi sektörünün önemli ve öncü kuruluşlarından biridir. Firmamız İnşaat sektöründe artan talebe paralel olarak Çenesizler markalı kiremit, delikli inşaat tuğlası dışında izolasyon tuğlası, düşey delikli taşıyıcı tuğla, dekoratif tuğla ve aksesuarları olmak üzere 150 kadar ürün ile ‘Kalitede Estetik’ sunmaktadır. Şirketimiz Türkiye’ de tuğla sektöründe ISO 9001, Kalite Yönetim Belgesiyle çalışan ilk firmalar arasında yerini almıştır. Tüm ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen kalite normlarına ve standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Uluslararası standartlarına uygun olan üretimimiz Tokat’ ın Zile ilçesinden başlayan Turhal’ dan geçip Sivas’ ın Gemerek ilçesine kadar uzanan 300 km. ‘lik sahaya yayılmış olan altı fabrikada geçmektedir.

Tokat’ ın Turhal ilçesinde yer alan fabrika laboratuarında, bölgenin en kaliteli killerini araştırarak üretime geçiren ve AR-GE çalışmalarının sonucunda, var olan ürünlerini iyileştirerek yeni ürünler geliştiren firmamız, ayrıca Türk Standartları Enstitüsünce Avrupa’ dan alınarak kabul edilen yeni Standartlarının hazırlanma sürecini dikkatle takip edip değişikliklere hızla adapte olarak, çevre ve cephe düzenlemesi uygulamalarında uzman kadrosuyla en yeni bilgi ve teknikleri müşterilerine zamanında iletmekten gurur duymaktadır.

Çenesizler Toprak San. ve Tic. A.Ş.’ nin bugün ortaya koyduğu başarılı performansın kaynağı şirketimizin ilk yirmi yılını birlikte yürüten İlhan ve İsmet Çenesiz kardeşlerin gayretlerinde aramak gerekir. 1985 yılından sonra, bugün de Yönetim Kurulu Başkanı olarak aktif hizmet veren Sn. İlhan Çenesiz’in ve Genel Müdürümüz Sn. Ömer Çenesiz’in önderliğinde tesislerimiz kalitede ve kapasite olarak bölgenin en iyilerinden biri haline gelmiştir. Fabrikalarımızın üretim ve yönetim faaliyetlerindeki uyum, müşteri memnuniyetine de yansımış ve bugünün kurumsal başarısını temelini oluşturmuştur.

Kaliteli hammaddeler ve geleneksel üretim tekniğinin sunduğu avantajlarla yaratılan modern tuğla ürünleri, doğal özellikleri ile binlerce yıldır güvenle kullanılmakta ve günümüzde de çatıda ve duvarda diğer inşaat malzemelerine tercih edilmektedir. Bunun sonucu olarak yalnız yurt içinde değil yurt dışında da kabul gören ürünlerimizle Türki Cumhuriyetler ve bazı Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştirilmektedir.

İnşaat sektöründeki artan talebe paralel olarak, Çenesizler Toprak San. Tic. A.Ş. pres, taban, kaplama tuğlası, kiremit ve sıva altı tuğlalarıyla “Kalitede Estetik” , sunmaktadır.
 

Skip Navigation Links
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Haberler
Ürünler
Referanslar
Download
2007 © Çenesizler Toprak San. ve Tic. A.Ş.
Designed By Kent